Глава Миколаївської облради заявила, що користувачі землею громад мають реєструвати підприємства і платити податки

13 декабря, 2018

Глава Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко збирається розглянути питання реєстрації окремих підприємств для тих осіб, які користуються земельними ресурсами в районах. Про це вона заявила в ході проведення Ради регіонального розвитку у Вітовському районі.

Москаленко вважає, що підприємці повинні реєструвати окремі підприємства, якщо користуються землею в районах, навіть якщо саме підприємство знаходиться в іншому місті.

«Я відзначала сьогодні на Раді регіонального розвитку та буду ще окремо збирати на рівні к.омісії обласної ради про те, що всі, хто знаходиться територіально і користується земельною ресурсом району, повинні реєструвати окремі підприємства, щоб був статут юридичної особи, і платили податки. Тому що, коли підприємство знаходиться в місті Києві, а користується землею громади, то навіщо тоді це для громади?», — зазначила Москаленко.

В якості прикладу вона назвала кілька підприємств, які користуються територією Вітовського району.

«Є питання по асфальтовому заводу — це «Дорлідер», який знаходиться на території Воскресенської ОТГ, також підприємство-кворум, у якого там є база з нафтопереробки. Також мені сказали, що вони не зареєстровані в місті Миколаєві. Це логічно, це нормально, це європейська практика, що підприємство створює ще одне підприємство, яке сплачує податок. По-іншому розвитку громади не буде», — вважає Вікторія Москаленко.

Новости по теме

| | |