Українська митниця заблокувала понад 80 вагонів з білоруськими добривами

12 декабря, 2018

На прикордонних станціях переадресації зупинено близько 60 вагонів компанії «БНХ Україна», більше 20 вагонів компанії «Санагро», 2 вагони компанії «Агророзквіт», ймовірно, й інших операторів. Заблокованими виявилися комплексні добрива, КАС та інші. Повідомляє «Інфоіндустрія«.

Українські митники з 7 грудня 2018 р вимагають імпортерів сплатити мито 42,96% при ввезенні білоруських азотних і комплексних добрив.

Очікується, що до вівторка будуть заблоковані вже до 200 вагонів з білоруськими добривами на станції Сарни, Коростень, Сновськ та інших.

Зупинені всі партії добрив, незважаючи на те, що більша частина товару — NPK з низьким вмістом азоту білоруського виробництва. Крім вимоги сплати мита (антидемпінгове мито 42,96%), зразки зі всіх партій товару підлягають здачі на аналіз на предмет вмісту азоту.

Вимога Держмитниці полягає в сплаті імпортером антидемпінгового мита, не залежно від країни походження. Митники посилаються на лист з управління, який не пред’являється.

Нагадаємо, з 28 березня 2018 року на азотні, комплексні (NPK) добрива, амофос та інші NP-добрива, в яких міститься не менше 28% амонійного і нітратного азоту, походженням з Росії або не мають сертифіката походження, було введено антидемпінгове мито 42, 96%. Мито не поширюється на продукцію, вироблену в інших країнах, в тому числі із Білорусії.

Є відомості, що аналогічні проблеми почали відчувати і імпортери добрив і з інших країн, включаючи тих, хто завозить товар морським шляхом.

Новости по теме

| | | |