Проводжаємо зиму на сільськогосподарській виставці в Херсоні

10 декабря, 2018

З 26 по 28 лютого 2019 року в ККЗ Ювілейний  відбудеться 17 міжрегіональна спеціалізована сільськогосподарська виставка «Південний Агропромисловий ярмарок «Фермер 2019». Організатор виставки – Херсонський виставковий центр «Експо-Центр» та Херсонська обласна державна адміністрація.

Експозиції демонструватимуть матеріали у сфері насінництва, рослинництва та селекції, добрива та засоби рослин, сільськогосподарську техніку та запасні  частини, послуги з транспортування, зберігання та упаковки продукції.

Херсонська область є лідером серед інших областей України з виробництва плодоовочевої продукції, що сприяє нарощенню з кожним роком експортного потенціалу. Тому з метою пошуку ефективних каналів реалізації сільськогосподарської продукції, збільшення прибутковості підприємств , встановлення бізнес — контактів , ознайомлення з інноваціями  в рамках виставки відбудуться  конференції,  семінари, круглі столи.

 

27 лютого Конференція. Інститут УКРНІОЗ «Інноваційні технології вирощування плодо-овочевої продукції та  картоплі. Земля та технології.»

Організатор конференції – Департамент Агропромислового розвитку Херсонської обласної адміністрації.

Експозиція виставки буде  розташована як у середині залу, так і на відкритій площі ККЗ «Ювілейний».

Новости по теме

| | | |