На Миколаївщині лісгосп замість висадки дерев здав землю в оренду фермеру

10 декабря, 2018

Прокуратура Миколаївської області вимагає повернути державі земельні ділянки лісового фонду вартістю 3,3 млн грн. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Так, прокуратурою області було встановлено, що державним підприємством «Володимирівське лісове господарство» замість заліснення земель та збільшення державного лісового фонду, під виглядом договору про спільну діяльність фактично передано в оренду фермерському господарству лісові землі загальною площею 165 га грошовою оцінкою 3,3 млн. грн. для ведення товарного сільгоспвиробництва.

«При цьому органом, уповноваженим на передачу у користування земель лісогосподарського призначення є Миколаївська облдержадміністрація, якою згода на їх передачу не надавалась», – додається в повідомленні.

Також зазначається, що з метою усунення зазначених порушень, прокуратурою до господарського суду пред’явлено позовну заяву в інтересах держави в особі Миколаївської ОДА про визнання недійсним зазначеного договору та зобов’язання суб’єкта господарювання повернути ці землі у розпорядження держави.

Нагадаємо, що у селі Зайчевське Вітовського району Миколаївської області браконьєри масово знищують лісосмуги – разом із сухостієм вирубуються здорові дерева

Новости по теме

| | | | |