На Миколаївщині місцевий депутат звинуватив Новоодеського підприємця в спробі рейдерського захоплення його фермерського господарства

7 декабря, 2018

Депутат Вознесенської районної ради Микола Бойчук заявив про спробу рейдерського захоплення його фермерського господарства «Юлія» з боку підприємства з Нової Одеси. Про це він повідомляє інтернет-видання «Мой город».

За фактом рейдерського захоплення Бойчук подав заяву у Вознесенський райвідділ поліції. На сьогоднішній день в рамках відкритого кримінального провадження ведуться слідчі дії.

«Так, намагався, було рейдерське захоплення. Зараз триває слідство», – підкреслив Бойчук.

За словами Бойчука, наміри укласти договір застави на частку статутного капіталу в ФГ «Юлія», публікації в ЗМІ про пікет в Києві біля Генпрокуратури ошуканих пайовиків з села Актово Вознесенського району – справа рук бажаючих здійснити рейдерське захоплення. Причому, як повідомив депутат, очікуються ще компромати проти нього.

«Ми очікуємо ще один компромат. Я давно займаюся землею і жодної копійки людям за паї не винен. Тому що я народився і живу в цьому селі. І це все написано, я не знаю, чи психологічний тиск або як там зроблено. Я вважаю, що це замовлення (підприємця з Нової Одеси — ред.), Тому що це його технологія. Це неодноразово було, і переді мною були люди. По-друге, прізвище доньки не Бойчук, а Колесникова, вона живе не зі мною. А фотографія взята з її сторінки, де ми, напевно, близько двох років тому у Вінниці, у родичів на весіллі. Ніяких автомобілів я в цьому році не купував. Так, у мене є автомобіль «Toyota», але куплений ще в 2016 році. Проживаю я в цьому селі і ніяких проблем, нюансів з пайовиками немає і не може бути. Це замовили», – запевнив директор ФГ «Юлія».

Також Бойчук спростував інформацію про те, що його підприємство знаходиться на межі банкрутства.

«Нехай зайдуть на сайт і подивляться, є стаття банкрутства чи ні. У нас діє нормальне підприємство, яке працювало, працює і буде працювати», – сказав він.

Разом з тим депутат пояснив, чому ФГ «Юлія» бере в борг грошові кошти у підприємства з Нової Одеси.

«Ну, тому що ми вирощуємо (соняшник — ред.), який підприємство купує і кредитує закупівлю цього товару», – каже підприємець.

Відзначимо, що Бойчук відмовився без відома адвокатів озвучувати назву підприємства з Нової Одеси і прізвище його власника.

«Ми не розголошуємо цю інформацію. Якщо ви хочете, вам подзвонять мої адвокати, все пояснять. Я на даний момент не можу давати без їх (адвокатів — ред.) відома ніякої інформації. Точна інформація буде з неділі», – відповів він.

У свою чергу адвокат Бойчука також не захотів називати прізвище підприємця.

Новости по теме

| | | | | |