Чорноморським рибоохоронним патрулем за листопад місяць зафіксовано збитків більше як на 100 тис. грн

7 декабря, 2018

Протягом листопада Чорноморським  рибоохоронним патрулем було здійснено 136 рейдів по водоймам Одеської, Херсонської та Миколаївської областей. В результаті проведених заходів викрито 123 правопорушення. Повідомляє прес-служба відомства.

З них 44 порушення є грубими за ч. 4 ст. 85 КУпАП, з низ 37 протоколів зі збитками. Також оформлено 69 протоколів за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства) та 3 матеріалів за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП (незаконне придбання чи збут водних біоресурсів). Крім цього, складено 7 актів виявлення та вилучення безхазяйного майна.

«За даний період браконьєри завдали збитків рибному господарству на суму 104778,99 грн. Під час проведення рибоохоронної діяльності інспектори вилучили у порушників 162 кг водних біоресурсів та 20 заборонених знарядь лову. Також затриманоодин транспортний засіб. На винних осіб накладено штрафів на суму 31059 тис. грн.», – заявили в Чорноморському басейновому управління Державного агентства рибного господарства.

В суди направлено 47 справ для притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності згідно з чинним законодавством.

Для прикладу, дев’ятого листопада інспекторами рибоохоронного патруля спільно з ВПС м. Херсон та ВПС «Хорли» виявлено грубе порушення правил рибальства. Затримано двох порушників, які здійснювали лов водних біоресурсів промисловими знаряддями лову – ятерямикреветочними, в кількості 4 од. Під час огляду речей у громадян було виявлено біоресурси в такій кількості: кефаль-гостроніс – 99 екз. (0,8 кг), атерина-піщанка — 628 екз. (1,2 кг) та бички – 5 екз. (0,150 кг). Сума збитків, завданих рибному господарству України, склала 61 210 грн.

Вранці 12 листопада під час проведення рибоохоронного рейду інспекторами викрито грубе порушення правил рибальства. Інцидент стався на березі Великого Аджалицького лиману, біля с. Нова Дафинівка у Лиманському районі Одеської області. Громадянин за допомогою чотирьох сіток здійснював незаконний вилов водних біоресурсів. При цьому, він встиг впіймати 38 екз. кефалі – гостроніс. Завдано збитків у розмірі 22 610 грн.

Заначається, що на всіх винних осіб складено адміністративні протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП.

Новости по теме

| | | |