Під Генпрокуратурою зірвався «творчий пікет» пайовиків із Миколаївщини

6 декабря, 2018

3 грудня в Києві зірвався «творчий» пікет селян з Миколаївщини біля Генеральної прокуратури України. Як повідомляє інтернет-видавництво «Мой город» з посиланням на«Антикор», люди з півдня України були налаштовані рішуче, але їх зупинив депутат Верховної Ради.

Зокрема, вранці на вул. Рибальській недалеко від будівлі ГПУ припаркувався корейський мікроавтобус і УАЗик, звідки вийшли з десяток скромно одягнених людей і почали витягувати з мікроавтобуса якісь картини, вироби з дерева, каменю, кілька красивих ростових ляльок та інші зроблені вручну речі. Незабаром, коли люди з усіма клумаками попрямували до ГПУ, до них підійшов народний депутат України. Після 15-хвилинних переговорів жителі пішли за депутатом в його офіс.

Як вдалося дізнатися, на пікет під Генпрокуратуродо Києва приїхали жителі із села в Миколаївській області, яким загрожує місцевий депутат.

«Ми із Миколаївської області, села Актово Вознесенського району», – розповідає Ольга.

«У нас біда – нас обікрав і загрожує місцевий депутат і його дочка. Нас близько 120 сімей пайовиків, наші паї перебувають в обробці у місцевого ФГ «Юлія». В цьому році нам взагалі нічого не виплатили за наші паї. Але ми живемо там і бачимо, що урожай зернових був досить гарний, все було зібрано і вивезено з полів. Вже давно ФГ «Юлія» збанкрутувало. Але, його власник замість того, щоб виплатити гроші за наші паї, зерно продав і купив собі і дочці по новому автомобілю. Ну, це нормально ображати людей і не виплачувати їм гроші. Адже власник ФГ «Юлія» – депутат Вознесенської райради Бойчук Микола Васильович, заправляє на підприємстві його донька – Юлія Бойчук. Нас відразу ж налякали і нам пригрозили – мовляв, ви чоловіки, сидіть та мовчіть. А нам, за її словами: «Нічого вам селюкам не потрібно, живіть в своїх сараях і не базікайте», – повідомляє видання.

За словами селян, вони приїхали до ГПУ не з плакатами, а з народними виробами, щоб заявити, що простих людей не можна ображати. Поки це «творча» акція, але протестувальники мають намір перейти до радикальних заходів, якщо влада не «приборкає депутата».

Літній чоловік Андрій доповнює:

«Знайомий нашого АТОшника нардеп, не потрібно називати його прізвище, він кілька років допомагав військової частини, в якій воював один з наших пайовиків. Так ось, нардеп переконав нас не пікетувати Генпрокуратуру, пообіцяв нам допомогти особисто, ми зараз їдемо в офіс до нього і будемо всі писати скарги на генпрокурора і далі. Всі вироби дітей і наших бабусь, поки залишимо у нього в офісі. Якщо не допоможе – заберемо і підемо вимагати справедливості до Юрія Луценка (генпрокурору — ред.). Якщо влада не зрозуміє творчий посил наших дітей і бабусь, то ми візьмемося за зброю. Наш місцевий депутат Микола Бойчук – це обличчя влади і ми не дозволимо знущатися над нашими людьми».

Новости по теме

| | | | | | |