Землевпорядники Миколаївщини запрошують до участі в земельних торгах

5 декабря, 2018

Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській області пропонує громадянам, фермерам та сільгосптоваровиробникам взяти участь у земельних торгах у формі аукціону.

Так, на грудень 2018 року оголошено торги (відкрито реєстрацію на участь у торгах) по продажу прав оренди на 31 земельну ділянку сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 504 га.

Загальна оголошена стартова ціна – 581 тис. грн. Стартова відсоткова ставка встановлена на рівні 8% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки. Строк оренди – 7 років.

Зазначається, що земельні торги проводяться у формі аукціону права оренди на земельні ділянки, які розташовані в межах території Миколаївської області згідно до статей 122, 135-139 Земельного кодексу України, Закону України «Про доступ до публічної інформації». Проведення аукціонів вимагає прозорості організації, зрозумілості, відстоювання економічних інтересів держави та нульової толерантності до корупції.

У 2018 році на земельних торгах, організованих Головним управлінням Держгеокадастру у Миколаївській області, в оренду на 7 років було передано 131 земельну ділянку сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею більше 3 тис. га. Загальний розмір річної плати за користування земельними ділянками становить 9114 тис. грн.

Новости по теме

| | | | |