Ascet Shipping перевантажила Дніпром 24 тис. тонн зерна

4 декабря, 2018

Компанія Ascet Shipping з вересня 2018 року розпочала здійснювати відвантаження зернових через річкові термінали та доставку вантажів Дніпром. В компанії повідомили, що за перші три місяця сезону на Дніпрі завантажено 10 річкових суден, а обсяг перевалки склав 24 тис. тонн.

«Якщо підбити попередні підсумки, то за перші три місяці на Дніпрі ми завантажили 10 річкових суден, обсяг нашої перевалки склав близько 24 тис.тонн і ми продовжуємо роботу, на грудень є плани», – повідомив заступник директора Ascet Shipping з регіонального розвитку Андрій Харченко .

За його словами, погодні умови і рівень температури води (вище багаторічної норми на 1,5-2 градуси) можливо, дозволять продовжити навігацію на Дніпрі до кінця року. Крім зернових, також була освоєна перевалювання експортного ріпаку і соєвого шроту.

Заступник директора «Аскет Шиппінг» додав, що для митного оформлення вантажів клієнтів компанії, які здійснюють прямі закордонні поставки, на території запорізького терміналу компанії відкрита тимчасова зона митного контролю.

Новости по теме

| | | |