Сказ поширюється: оголошено карантин ще в одному районі Одеської області

1 декабря, 2018

Новий випадок сказу виявлений на Півдні в Кілійському районі Одеської області. Там мисливці ліквідували зараженого сказом шакала, Повідомляє bessarabiainform.

За даним фактом у Кілії засідала протиепізоотична комісія Кілійської райдержадміністрації, яка прийняла рішення ввести карантин на околиці міста Кілія та на території села Ліски.

В ході засідання в.о. начальника Кілійської держпродспоживчслужби Наталя Мунтян повідомила, що 19 листопада було проведено моніторинговий відстріл шакалів на території обходу №7 польових угідь Кілійського районного товариства мисливців і рибалок в районі рисоугідь на відстані 9 кілометрів від Кілії. Матеріали, взяті на аналіз у тварин, показали вірус сказу.

У зв’язку з цим протиепізоотична комісія прийняла рішення оголосити неблагополучним пункт по сказу м’ясоїдних тварин і ввести карантинні заходи.

Так, зоною нагляду визначили околиці міста Кілія зі східного боку і село Ліски, а також затвердили список заходів, спрямованих на ліквідацію вогнища хвороби. Знято карантинні обмеження будуть за підсумками виконання даного плану.

Крім того, керівнику Товариства мисливців і рибалок рекомендовано заборонити проведення промислового або ліцензійного відстрілу диких тварин, їх відлов і вивіз на територію карантинної зони.

Нагадаємо, що раніше на молочній фермі в селі під Одесою тварини підхопили сказ. Трохи пізніше сказ було підтверджено у лисиці, вбитої в Ізмаїльському районі Одещини, де також був оголошений карантин.

Новости по теме

| | | | |