Херсонщину хочуть зробити маленьким українським Китаєм

1 декабря, 2018

Херсонщина стане центром забезпечення рисом всієї України. На цьому генеральний директор ТОВ СП «Нібулон» Олексій Вадатурський наголосив сьогодні, 30 листопада, під час проведення засідання новоутвореної Ради регіонального розвитку Херсонської області, повідомляє прес-служба ХОДА.

Така Рада створена відповідно до доручення Президента України Петра Порошенка для всіх областей України. Вона стане визначником головних пріоритетів розвитку територій, об’єднаних територіальних громад для покращення соціально-економічного рівню життя громадян.

«Маємо велику інвестиційну програму, одним з пріоритетів якої є відновлення обробки рису саме Херсонської області. Зможемо інтегруватися з місцевими рисоводами й зробити область центром забезпечення рису для всієї України», – зауважив Вадатурський.

Він подякував за співпрацю й сприяння у розвитку власного підприємства керівництву облдержадміністрації та поінформував, що реконструкція і добудова рисових підприємств у Херсонській області розпочнеться вже у 2019 році.

Новости по теме

| |