В Україні ціни на пиво можуть взлетіти вгору через несправність єдиної в країні лінії переробки хмелю

28 ноября, 2018

Українські пивзаводи на сьогоднішній день не знають, що робити з цьогорічним врожаєм хмелю, адже єдиний в країні гранулятор, який належить компанії «Хопштайнер Україна», зламався, і тепер невідомо, коли неправність буде усунена. Про це інтернет-виданню Agronews повідомили учасники ринку.

Тепер у вітчизняних виробників хмелю залишається два варіанти вирішення проблеми – чекати завершення ремонту, чи відправляти свій хміль на переробку в сусідні європейські країни. В разі реалізації другого сценарію вартість хмелю може піднятись, через що пивовари понесуть додаткові витрати.

Було повідомлено, що ганулятор зламався «декілька місяців тому», як раз напередодні отримання нового врожаю українського хмелю. Вони зазначають, що хміль може зберігатися в холодильнику в негранульованому вигляді без втрати якості до 9 місяців, а в гранульованому – 1-2 роки.

Факт аварії також підтвердили в дирекції підприємства. За їх інформацією, поломка серйозна і поки не відомо скільки займе часу відновлення виробничої лінії.

Разом з тим йдеться про те, що скорочення вирощування хмелю в Україні за часів незалежності призвело до того, що на сьогодні тільки малі та середні пивоварні заводи, яким належить менше 10% пивного ринку України, в своїх технологіях використовують хміль гранульований вітчизняного виробництва.

В той час, як найбільші пивоварні компанії з іноземним капіталом, уклавши попередні довгострокові контракти, закуповують виключно імпортну хмелесировину у вигляді гранул та екстрактів гірких сортів американського і німецького виробництва.

Варто зазначити, що німецька компанія Hopsteiner GmbH в 2010 році запустила в Чуднівському районі Житомирської області виробництво з гранулювання хмелю. На той момент переробка хмелю також здійснювалось на підприємстві «Укрхміль», яке мало власний гранулятор, однак, в 2012 році почалася процедура банкротства підприємства. На сьогодні власний гранулятором в Україні має лише «Хопштайнер Україна».

Сучасні пивзаводи не використовують у виробництві шишки хмелю, як це було у радянські часи, а застосовують гранули з хмелю чи екстракт.

Новости по теме

| |