Перший ліцензований виробник теруарних вин Миколаївщини запропонував власну концепцію розвитку виноробних кластерів

28 ноября, 2018

У розрізі закону про виробництво теруарних вин і натуральних медових напоїв виноробна галузь повинна розвиватись у співпраці з місцевою владою та інвесторами. На цьому наголосив представник миколаївської сімейної виноробні «Slivino Village» Георгій Молчанов в рамках презентації концепції розвитку виноробних кластерів на Миколаївщині на Раді регіонального розвитку у вівторок, 27 листопада.

Нагадаємо, 17 квітня Президент Петро Порошенко підписав Закон України №6693 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розвитку виробництва теруарних вин та натуральних медових напоїв». Завдяки цьому кроку процедура ліцензування значно спрощена, адже тривалий час головною перешкодою для підприємців нашої галузі для виходу на ринок була складна бюрократична система у сфері отримання ліцензії.

«Ліцензування стало максимально спрощеним і регламентованим. це дозволить малим і середнім виноробам вийти з тіні, відкрити нові робочі місця, що створить в Україні передумови для якісного, різноманітного і конкурентного ринку європейського рівню. У розрізі цього закону, на мою думку, виноробна галузь повинна розвиватись у співпраці з місцевою владою та інвесторами. Тому що за новим законом виробляти теруарне вино можна тільки з власного винограду», – вважає Молчанов.

Георгій Молчанов

Варто зауважити, що Миколаївська область, дійсно, одна з небагатьох входить в перелік основних виноградарських зон та має чудовий клімат до культивації цієї ягоди.

«На мою думку, місцеві органи самоврядування повинні розробити інвестиційні кейси для потенційних виноробень. Туди включити земельну ділянку від 2 до 12 га, придатних для вирощування винограду, місця під виробництво виноробні, щоб кожен бажаючий вкласти гроші в цей бізнес в Миколаївській області мав чітке розуміння доступних ресурсів і що, не менш важливо, бачив бажання чиновників допомогти розвивати нову індустрію в Миколаївській області», – пропонує винороб.

Для того, щоб описаний ним процес був запущений, Молчанов пропонує створити координаційну раду при Облдержадміністрації, щоб надалі ОТГ мали можливість заявляти про спроможність надати їм землю. Після чого спілка виноробів, або інший уповноважений орган даватимуть заключення про придатність виноградної реалізації проекту. Таким чином, за словами Георгія Молчанова, ОТГ створюватимуть власні інвестиційні кейси за значенням придатної землі. Далі проводитиметься робота на рівні області з метою залучення інвесторів.

«Інвестор, в свою чергу, зобов’язується зареєструвати підприємство за місцем реалізації проекту, сплачувати податки у місцевий бюджет, висадити плантацію винограду побудувати виноробню та налагодити виробництво вин, включити до туристичних маршрутів тощо. В пріоритеті працевлаштування місцевих жителів», – ділиться Молчанов.

На його думку, в його пропозиції прослідковується декілька корисних цілей. Серед них створення робочих місць в сільській місцевості та як наслідок збільшення надходжень до бюджету. Також це активізація галузі виноробства, виноградарства, агро-туризму, готельно-рестораного бізнесу.

«Увесь світ знає такі регіони як Бордо, Шампань – туди з’їжджаються теристи з усього світу. І зараз Миколаївщина може стати таким самим відомим вино туристичним регіоном!», – резюмує Молчанов.

Нагадаємо, миколаївська виноробня отримала першу в Україні ліцензію за новим законом.

Новости по теме

| |