Укрзалізниця пропонує підвищити тарифи на вантажні перевезення на 16,6%

27 ноября, 2018

Укрзалізниця ініціює підвищення тарифів на вантажні перевезення на 16,6% з 1 лютого 2019 року. Про це заявив керівник УЗ Євген Кравцов на Інфраструктурному дні в Європейській бізнес асоціації, повідомляє LIGA.net.

Кравцов повідомив, що УЗ пропонує провести індексацію тарифів на вантажоперевезення на рівень індексу цін виробників промислової продукції (ІЦВ) з 1 лютого 2019 року на 16,6%. Після цього пропонується проводити щоквартальну індексацію на 2,5% кожні три місяці.

«Ми пропонуємо використовувати індекс промислових цін в якості орієнтира, базису, для проведення індексації тарифу. Ми не проводили індексацію в цьому році. Тому пропонуємо бізнесу обговорити можливість проведення індексації на початку 2019 року і потім проводити в прогнозованому режимі індексацію на показники ІЦВ кожен квартал» , – зазначив Кравцов.

Він додав, що такий підхід дозволяє бізнесу прогнозувати роботу в прив’язці до реальних змін в економіці. УЗ це дозволить, за словами Кравцова, «мати ресурси для підтримки компанії в належному стані» і впроваджувати програми оновлення рухомого складу.

Новости по теме

| | | |