В разі введення воєнного стану ймовірна періорієнтація вантажопотоків на Миколаїв та Ольвію, – Глущенко

26 ноября, 2018

Прохід Керч-Єнікальським каналом може бути перекритий для входу-виходу суден в напрямку в/з портів Маріуполь і Бердянськ. Про це повідомив керівник аналітичного сектора Zernovoz.in.ua Олександр Глущенко, повідомляє Latifundist.com.

«Однозначно дії РФ непередбачувані і прохід Керч-Єнікальським каналом може бути перекритий для входу-виходу суден в напрямку в/з портів Маріуполь і Бердянськ. Залізничні відправки швидше за все будуть пріоритетними для вантажів військового призначення, і тут велика ймовірність того, що накопичення в портах партій для торгових суден припиниться», – додав він.

За його словами, зараз порти Маріуполь і Бердянськ працюють в штатному режимі. А заходи щодо посилення охорони і пропускного режиму в українських гаванях Азова були зроблені ще давно.

«Хоча надходжень вагонів зернових в Бердянськ немає, в разі блокування протоки РФ переорієнтація вантажопотоку на Миколаїв і Ольвію дуже ймовірна», – підкреслив він.

Зазначимо, що в ніч на 26 листопада під час засідання Ради національної безпеки і оборони (РНБО) України Президент країни Петро Порошенко запропонував ввести воєнний стан. Позачергове засідання парламенту відбудеться 26 листопада о 16:00, а о 18:00 – екстрене засідання Ради безпеки ООН. Рішення про проведення позачергового засідання РНБО було прийнято під час засідання Військового кабінету в зв’язку з ситуацією, що склалася в Керченській протоці, і нападом на українські військові кораблі.

Новости по теме

| | | | | |