На Миколаївщині в Первомайському районі виявлено АЧС

26 ноября, 2018

На Миколаївщині в Первомайському районі зареєстровано черговий випадок захворювання на африканську чуму свиней в приватному домогосподарстві в селі Кам’яний міст. Про це повідомили в Первомайському міжрайонному управлінні ГУ Держпродспоживчслужби в Миколаївській області.

«Остаточний діагноз встановлений в Дніпропетровській регіональній лабораторії Держпродспоживчслужби 24 листопада 2018 року. У той же день було проведено засідання ДНПК при Первомайської РДА та при Кам’яномістівській сільраді (ОТГ). Рішенням ДНПК було визначено епізоотичне вогнище – приватна домогосподарство по вулиці Назарія Яремчука, 9», – йдеться у повідомленні.

Зону захисту встановлено в радіусі 3 кілометрів від епізоотичного вогнища: села Кам’яний Міст, Катеринка, Петрівка, і зону нагляду – села Кримка, Полтавка, Зелені Кошари, Старі Кошари, Кумари, Степківка, Кінецьпіль, і Кумари Врадіївського району – радіусом 5 кілометрів від зовнішніх кордонів зони захисту.

В даний час в епізоотичному вогнищі, зонах захисту і спостереження проводяться всі необхідні заходи по ліквідації захворювання і недопущення поширення вірусу.

Раніше повідомлялось, що в приватному господарстві в селі Івано-Кепине Снігурівського району Миколаївської області виявлено африканську чуму свиней.

Новости по теме

| | | | |