Агрохолдинг «Мрії» може стати найбільшим виробником картоплі в Україні

26 ноября, 2018

У 2019 році  агрохолдинг «Мрія» може стати одним із найбільших  виробників картоплі в Україні. Про це заявив генеральний директор «Мрія Агрохолдинг» Сaймон Чернявський, інформує Українська асоціація виробників картоплі.

Зазначимо, що Антимонопольний комітет України дозволив компанії SALIC UK Ltd (Велика Британія) придбати Самолусківський крохмальний завод, який входить у структуру агрохолдингу «Мрія», і сховища для сільгоспкультур.

«SALIC у світі займає високі позиції у виробництві картоплі. Я гадаю, що об’єднана організація буде одним із найбільших виробників картоплі в Україні. Точну площу ми поки не знаємо, десь у районі від 1 до 3 тис. га»,– зазначив Сaймон Чернявський.

Він також зазначив, що зараз проходить злиття двох організацій в одну, і разом планують збільшувати рентабельність виробництва і нарощувати ефективність.

«Зараз йде процес об’єднання. Ми будемо інвестувати значні кошти в капіталізацію «Мрії», оскільки вона довгий час не мала достатнього ресурсу. Це будуть інвестиції в техніку, інфраструктуру, технології, добрива, захист і генетику. Технологія дуже близька до технології виробництва SALIC», – сказав Чернявський.

Новости по теме

| | | |