Аграрії Миколаївщини сплатили до місцевих бюджетів понад 200 млн грн

23 ноября, 2018

Понад 200 млн. грн. сплатили до місцевих бюджетів Миколаївщини аграрії, які використовують спрощену систему оподаткування. Повідомляє ДФС області.

«У січні-жовтні 2018 року сільгосптоваровиробниками Миколаївщини, які використовують спрощену систему оподаткування IV групи, перераховано до місцевих бюджетів області 203,5 млн. грн. єдиного податку. У порівнянні з відповідним періодом 2017 року, надходження від цієї категорії платників зросли на 16,5 млн. грн., або на 8,8 відсотків», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що станом на 1 листопада 2018 року спрощену систему оподаткування IV групи використовують майже три тисячі платників податків – сільгосптоваровиробників, у яких частка виробленої сільгосппродукції за рік дорівнює або перевищує 75%. Розмір ставок податку з 1 га сільгоспугідь залежить від категорії (типу) земель, їх розташування та розраховується у відсотках бази оподаткування.

Також повідомляється, що відповідно до Закону України від 10 липня 2018 року №2497-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання утворення та діяльності сімейних фермерських господарств», з 2019 року до IV групи — сільськогосподарських товаровиробників буде включено і фізичних осіб-підприємців, які провадять діяльність виключно у межах фермерського господарства та здійснюють  вирощування, відгодовування сільськогосподарської продукції, збирання, вилов, переробку такої продукції та її продаж, а також не використовують працю найманих працівників. Площа сільськогосподарських угідь та/або земель водного фонду у власності та /або користуванні членів фермерського господарства має становити не менше 2-х га, але не більше 20 гектарів. Членами фермерського господарства фізичної особи мають бути лише члени її сім’ї.

Новости по теме

| | | | |