Миколаївська компанія побудує 8 барж для перевезень зерна по Дніпру

23 ноября, 2018

Компанія «Грейн-Трансшипмент» має намір до наступного сезону значно збільшити флот власних судів — до нинішніх чотирьох буксирів і несамохідних суден додадуться ще вісім нових барж, які будуватимуть в Ізмаїлі. Судна будуть використовуватися для перевезень зерна по Дніпру.

«На суднобудівному заводі в Ізмаїлі ми закладаємо першу баржу серії. Осадка баржі складе 3,1 метра, валова місткість — 3100 тонн, довжина — 79,4 метра. До наступного сезону плануємо модернізувати в цілому 8 таких барж», — повідомив комерційний директор компанії Євген Ігнатенко на конференції «Зернові термінали: нові проекти, обладнання та технології», пишуть Порти України.

Він зазначив, що в поточному році компанія модернізувала баржу «Грейн-1», яка успішно працює на Дніпрі. Це модернізована баржа-майданчик завдовжки більше 73 метрів, з осадкою 1,8 метра і місткістю — 1000 тонн.

«Плануємо, що всі баржі будуть модернізовані на підприємстві «Дунайсудносервіс». Побудований флот дозволить збільшити перевезення зерна по Дніпру», — додав Ігнатенко.

Згідно з інформацією на сайті ТОВ «Грейн-Трансшипмент», на даний час у власному флоті компанії, окрім баржі «Грейн-1», є також чотири буксири: БТ-418, Яскраво-червоний, PLUTUS і ZEUS.

В цілому компанія оперує десятьма судами. Також у неї є два перевантажувальних комплекса на річках Дніпро і Південний Буг. Центральний офіс знаходиться в Миколаєві.

Новости по теме

| | | |