Херсонський Інститут землеробства вперше експериментально висадив крокуси

23 ноября, 2018

Технології вирощування різних екзотичних культур, нішевих культур, в Україні, як правило, освоюють самі фермери або працівники сільськогосподарських підприємств методом проб і помилок. Однак тепер до вивчення рентабельності «новоселів» і відпрацювання прийомів агротехнологій застосують і науковий підхід.

Так, в Інституті зрошуваного землеробства НААН України, що на Херсонщині, цієї осені заклали першу експериментальну плантацію крокусів — квіток, з чиїх тичинок отримують найдорожчу в світі спецію — шафран.

Доктор сільськогосподарських наук Галина Балашова каже, що десять кілограм бульб крокусів для нової плантації площею в чотири сотих гектара інституту подарував фермер із селища Любимівки Каховського району Олег Демченко, який вже кілька років збирає непогані врожаї «короля спецій».

Нагадаємо, херсонський шафран відправився до Великобританії та Азербайджану.

«Експеримент розрахований на кілька років. Посівний матеріал будемо вирощувати «ін вітро», тобто в пробірці, щоб оздоровити бульби, і розмножити їх. А вже до 2021 року будемо отримувати і сам шафран» , — ділиться планами Галина Балашова.

За словами директора Інституту зрошуваного землеробства, члена-кореспондента Національної академії аграрних наук України Раїси Вожегової, крім крокусів, тут планують ставити досліди і зі спаржею. Це делікатесний овоч уже висаджують в ряді районів області, причому починали такі досліди в тій же Любимівці Каховського району. Однак допомога вчених практикам на селі вже точно не завадить.

Матеріали Новий день

Новости по теме

| | | | |