В кожному районі Херсонщини виготовлятимуть крафтову продукцію

22 ноября, 2018

На Херсонщині у 2019 році в кожному районі області на базі особистих селянських господарств створять щонайменше по одному крафтовому виробництву. Про це заявив у вівторок у виступі на засіданні колегії Херсонської облдержадміністрації голова ОДА Андрій Гордєєв, повідомляє перс-служба адміністрації.

Так, 20 листопада під час засідання колегії облдержадміністрації очільник Херсонщини Андрій Гордєєв наголосив, що наступного року особисті селянські господарства області будуть отримувати державну підтримку.

«Ми пропонуємо на наступний рік на кожен район, як мінімум, по одному особистому селянському господарству у встановленні обладнання, компенсації кредитних ставок і видачі кредитів за рахунок  фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі та інше. Це робитиметься для того, щоб ми на місці знаходили такі сім’ї, які мали б інструменти для організації сімейного бізнесу: молочарню, сироварню тощо», – наголосив голова облдержадміністрації.

За його словами, особистим селянським господарствам буде надано допомогу у придбанні необхідного обладнання та облаштуванні крафтового виробництва.

«Таким чином ми зможемо максимально залучити місцевих виробників, створити робочі місця в області, а також пропонувати херсонцям та іноземцям крафтову продукцію: починаючи від маленьких виноробень і закінчуючи сирами», — підсумував Андрій Гордєєв», – сказав Гордєєв.

Як зазначив голова ОДА, програму з організації в регіоні на базі особистих селянських господарств крафтових виробництв та правила її реалізації оприлюднять до березня 2019 року.

За даними Департаменту агропромислового розвитку ОДА, на Херсонщині налічується 164 тисячі осіб, які мають земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства. У лідерах– Білозерський, Голопристанський, Олешківський та Каховський.

 

Новости по теме

| | | | | | |