Антирейдерські штаби від Кабміну – імітація боротьби з рейдерством, — експерт

15 августа, 2017

На думку члена Асоціації фермерів та приватних землевласників України (АФЗУ) Івана Слободяника, ініціатива Мін’юсту щодо створення антирейдерських штабів – це запізніла реакція уряду та фактично підміна понять.

«Ініціатива по створенню антирейдерських штабів вже давно була від Асоціації фермерів та приватних землевласників України, в тому числі були оперативні штаби МВС. Саме Мін’юст не хотів спочатку створювати ці штаби при уряді», — пояснює Іван Слободяник Аgronews.

Коли пішов шквал рейдерських захоплень та була ініціатива від Асоціації фермерів та приватних землевласників, міністерство вирішило створити «власні» антирейдерські штаби.  «Вони створюють ці штаби, включають туди правоохоронців і представників асоціації фермерів», — додає Іван Слободяник.

Хоча при цьому вже існує комісія з питань скарг у сфері державної реєстрації, яка мала б займається проблемами рейдерства, це рейдерство очолила. І замість того, щоб ввести представників аграрного сектору в цю комісію, Мін’юст імітує діяльність боротьби з рейдерами, ініціюючи «антирейдерські штаби» при Кабміні — без повноважень і важелю.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України вирішив створити оперативні штаби в регіонах спільно з Обласними державними адміністраціями, територіальними підрозділами МВС, Держземкадастру, Мін’юсту, аграрними асоціаціями для недопущення незаконних захоплень  врожаю і землі у фермерів.

Новости по теме

| | | | |