В Україні через систему ProZorro.Продажі запустили аукціони з оренди землі

22 ноября, 2018

В уряді запустили аукціони з оренди землі державної власності через систему ProZorro.Продажі. Про це розповів на брифінгу перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов.

«Ми запускаємо те, що ми обіцяли декілька місяців тому, коли Кабмін змінив правила експерименту з електронних аукціонів з оренди державної землі», – сказав він.

Нефьодов пояснив, що аукціони з оренди землі через ProZorro.Продажі будуть працювати так само, як і продаж інших активів чи оренди у цій системі.

«Існує велика кількість електронних майданчиків. Зараз ми можемо сказати, що ми підключили абсолютно весь ринок. Лот може бути заведений з будь-якого майданчика, подати пропозицію можна теж з будь-якого майданчика», – уточнив він.

Директор ДП «ProZorro.Продажі» Олексій Соболєв розповів, що запуск аукціонів з оренди землі через їхню систему є пілотним проектом, який відповідає всьому українському законодавству. Зокрема, розповів він, був розроблений новий модуль аукціону, який відповідає Земельному кодексу саме для проведення торгів з оренди землі.

Нефьодов додав, що вже перші результати стосовно виставлення на аукціони з оренди землі через систему ProZorro.Продажі можуть бути до кінця року.

За матеріалами: УНН

Новости по теме

| |