ДПЗКУ збільшила обсяги реалізації борошна та висівок на 56%

22 ноября, 2018

Державна продовольчо-зернова корпорація України збільшила обсяги реалізації борошна та висівок на внутрішній ринок у понад 1,5 рази. Про це йдеться у повідомленні прес-служби ПАТ «ДПЗКУ».

Повідомляється, що за перші чотири місяці поточного маркетингового року (липень-жовтень 2018 року) держкорпорацією було реалізовано 36,3 тисяч тонн борошна та висівок, що складає 22% від планових показників та на 56% перевищує обсяги відвантаження аналогічного періоду минулого року.

На сьогодні більше 65% контрагентів ДПЗКУ на внутрішньому ринку – виробники готової продукції (макаронні фабрики, хлібозаводи, пекарні), що, в свою чергу, забезпечує корпорації можливість пропонувати кожному з них індивідуальні продукцію з індивідуальними якісними характеристиками.

Окрім того, найближчим часом ДПЗКУ планує увійти в роздрібні мережі України з продукцією переробки вже під власною торговою маркою. В корпорації розраховують, що поєднання високої якості та конкурентної ціни буде сприяти стабільному попиту на неї з боку покупців.

Новости по теме

| |