На ФГ «Владам» поділились секретами власного успіху на ринку овочів

21 ноября, 2018

Фермерське господарство «Владам» – одне із найбільших овочевих підприємств Миколаївщини. Компанія не тільки самостійно вирощує овочі, а і реалізує їх в мережах супермаркетів, поставляє сировину для заводів-переробників та виготовляє власну продукцію, яка також поставляється в мережах. Журналісти інтернет-видання «АгроЮг» спробували дізнатись секрети успіху господарства у збереженні коренеплодів.

Вже більше 10 років ФГ «Владам» забезпечує  овочами, соками та консерваціями жителів Миколаївщини та інших областей України на цілий рік. За словами засновника та власника підприємства Адама Мельника, залишатись на ринку протягом всього року господарству допомагає овочесховище.

Адам Мельник

«Майже 90% продукції ми продаємо по мережам, а з супермаркетами треба працювати цілий рік. Допомагає нам постійно триматися на ринку овочесховище. Таким чином, немає розривів в поставці продукції. А якщо не вистачає, то докуповуємо», – ділиться Адам Мельник.

Він зазначив, що зазвичай в сховищі зберігається капуста, цибуля, морква та буряк. Всього в овочесховищі 5 камер для зберігання овочів розрахованих на 4 тисячі тонн продукції.

У господарстві зазначили, що овочі завантажується до сховища в холодний період часу. Також для забезпечення якісного зберігання продукції в камерах мають бути витримані температурний режим, вологість, а також для доброї циркуляції повітря – відстань між рядами 15-20 см та відстань від стелі до верхнього ярусу від 70 см.

Наталя Апостол

«Ми робимо 3 ряди щільно і ряд ширше, щоб можна було пройти. У нас є контролери при вході, які прив’язані до всього обладнання, вони показують температуру і вологість. Є повітроохолоджувачі через які потрапляє і холод, і це ж обладнання циркулює повітря. Таких вентиляторів в кожній камері по два, працюють вони автономно один від одного. Регулюється все автоматично», – розказує головний технолог ФГ «Владам» Наталя Апостол.

Апостол наголосила, що ті, хто хоче побудувати овочесховище, мають обов’язково користуватися розміткою, щоб рентабельніше використовувати простір.

«Має бути розмітка, щоб ефективніше завантажити камери. Це економічно доцільно. Тому що ми можемо залишити деякий незадіяний простір. Так, наприклад, при кращому плануванні у нас подекуди міг би йти ще один штабель, ми не розпланували і вже є втрати у вазі», – запевняє головний технолог господарства.

Щодо нюансів збереження окремих овочів, то технолог зазначила, що жовта цибуля сорту Іспаньола у господарстві зберігається дуже добре, салатні же сорти цибулі зберігаються недовго – буквально до січня. Для моркви у господарстві спеціально підливається підлога для підтримки потрібної вологи, але це робиться вже після того, як овоч увійшов в режим зберігання.

Зберігають усю продукцію в контейнерах насипом або в мішках.

Володимир Малий та Наталя Апостол

«В мішках зберігається краще. Чим краще?! Якщо, наприклад, якась морква пропала, вона залишиться в одному мішку, все інше в контейнері не буде пошкоджено. А також мішок добре тримає вологу», – стверджує директор бази овочесховища Володимир Малий.

Також на базі овочесховища є миюча та фасувальна машина. Таким чином господарство робить додаткову вартість своєї продукції та забезпечує їй якісне зберігання.

«У нас продукція поступає з поля. І вона може йти не на зберігання, а одразу на доробку, і потім на реалізацію. Або ж проходити первинну доробку і йти вже на зберігання», – говорить Наталя Апостол.

Фасується продукція в сітки. На господарстві зазначають, що заявлена потужність фасувальної машини була 10 тис тонн/год, але максимально в господарстві вдалося її розігнати до 7 тисяч тонн/год.

«Об’єм продукції в сітці можна запрограмувати – це буде залежати від самої сітки та продукції. У нас буряк проходить 19 кг, морква – 18 кг, картоплю ми клали 19 кг, цибуля може бути 20 кг. Більше не можна. Якщо більше набирати в сітку, вона злітає з роликів і машина не зашиває, а також можна зламати голку в машині», – розказує Володимир Малий.

Головний технолог ФГ «Владам» Наталя Апостол додала, що зберігати тару для овочів потрібно на твердій поверхні, а саме на бетонній.

«Контейнери мають складатися на тверду поверхню, це не має бути земля, тому що від землі натягується волога, там всякі мікроорганізми, патогенні організми. Тому має бути бетонна поверхня, бажано не асфальтна, тому що, якщо влітку спека, підлога може деформуватися і т.д.», – наголошує Наталя Апостол.

Зазначимо, що захід проходив в рамках Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP при партнерстві ФГ «Владам» та БФ «Ласка».

Новости по теме

| | | | | | | | |