Врожай із закинутих яблуневих садів України продають до ЄС

19 ноября, 2018

Більшість експортованих яблук з України це переважно яблука зі старих закинутих садів. Їх сертифікують як дикороси, а далі продають зібране до Євросоюзу. Про це розповів Іван Гавран, провідний фахівець з сертифікації, керівник відокремленого підрозділу.  

«Все просто – прийшли в кінці сезону, зібрали, сертифікували, відправили», — говорить Гавран. Причому експортуються і свіжі фрукти, і перероблені на концентрат.

Взагалі, переважна кількість органічного експорту в ЄС серед плодоовочевої групи — дикороси. Цьому процесу є свої передумови, в тому числі, відсутність контролю з боку держави, пояснює фахівець.

Однієї лише чорниці експортується 3-4 тисяч тонн. Ожини, звісно, менше. В цьому році її продали 200 тонн. Також експортується журавлина.

Гавран підкреслює, що теоретично є можливість сертифікувати експорт горіхів як органічних дикоросів. Але цьому заважають «спеціальні» умови на митниці.

До слова, високий попит на імпортні органічні продукти в ЄС зумовлений тим, що потреба в органіці там зростає набагато швидше, ніж площі під таким виробництвом. Це відкриває українським виробникам велике поле для діяльності. Наприклад, лише підприємства, сертифіковані за системою «Органік стандарт» за останній рік експортували в ЄС 160 тис. т продуктів.

За матеріалами: agroday.com.ua

Новости по теме

| | | |