В морпортах Одещини облаштують майданчики для перетримки тварин

15 ноября, 2018

За результатами внутрішньої перевірки у зв’язку з ситуацією з затримкою овець у порту Одещини, Держпродспоживслужба зобов’язала керівництво Одеської регіональної служби держветсанконтролю на кордоні та транспорті ініціювати перед адміністрацією морських портів питання облаштування умов для перетримки і проведення маніпуляцій із тваринами під час імпортно-експортних операцій. Про це повідомила прес-служба відомства.

Крім того, під час експорту/імпорту тварин керівники терорганів Держпродспоживслужби та регіональних служб держветсанконтролю на державному кордоні та транспорті повинні посилити контроль за проведенням карантинних заходів і перевірку відповідності ідентифікаційних номерів (бирок) тварин.

Відповідно до доручення Держпродспоживслужби особлива увага має приділятися питанню дотримання вимог Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження». У випадку виявлення фактів жорстокого поводження з тваринами необхідно інформувати Держпродспоживслужбу та вживати заходи в межах повноважень для припинення таких порушень.

Нагадаємо, врятованих овець в порту Чорноморськ мали відправити на екоферму, побудовану спеціально для них. А до цього їх хотіли відправити на утилізацію.

Новости по теме

| | |