Механізаторам Миколаївської області вручили премію героя України Іванова

14 ноября, 2018

У середу, 14 листопада, кращі механізатори Миколаївської області були відзначені премією імені Федора Іванова – героя України. Офіційне вручення відбулось в рамках святкування Дня працівників сільського господарства у середу, 14 листопада.

Ця премія є відзнакою, якою нагороджуються кращі механізатори, які працюють в агропромисловому комплексі області, за вагомий внесок у підвищення ефективності сільськогосподарського виробництва, високі досягнення у виконанні сільськогосподарських робіт на підприємствах агропромислового комплексу, впровадження сучасних технологій у процес сільськогосподарського виробництва тощо.

Депутат обласної ради, голова постійної комісії обласної ради з питань АПК Юрій Кормишкін під час вручення премій зазначив, що працівники сільського господарства, які кожен день працюють на благо Миколаївської області, як ніхто заслуговують на повернену відзнаку.

– Хочу побажати найголовніше міцного здоров’я, нашим аграріям-механізаторам отримувати достойну європейську заробітну плату, а керівникам і власникам цих підприємств можливість платити цю достойну заробітну плату. Аграрії Миколаївської області як правило сплачують в бюджети різних рівнів левову частку податків, і цей рік не виключення. Тож бажаю, що наша справа і надалі процвітала, і щоб ми кожного року збирались тут і відзначали кращих виробників за плідну працю на теренах Миколаївщини, – виступив Кормишкін.

Варто відзначити, що минулого року голова постійної комісії з питань АПК, депутат Миколаївської обласної ради Юрій Кормишкін підняв питання про повернення преміювання кращих механізаторів Миколаївщини. В результаті, Миколаївська ОДА повернула премію, передбачивши 175 тисяч гривень на відзначення кращих механізаторів.

Новости по теме

|