Аграрії Миколаївщини відсвяткували 25 річницю професійного свята

14 ноября, 2018

В Україні вже в ці вихідні аграрії відзначатимуть своє професійне свято – День працівників сільського господарства. У зв’язку з цим, у середу, 14 листопада, сільгоспвиробники багатьох підприємств та фермерських господарств Миколаївської області зустрілись на святкуванні у стінах Миколаївського українського театру драми та музичної комедії.

Представниками обласної влади за власний внесок в розвиток агропромислового комплексу області були відзначені найкращі керівники фермерських господарств, головні бухгалтери, агрономи, бригадири і механізатори. Перший заступник голови облдержадміністрації Вячеслав Бонь зазначив, що аграрний сектор Миколаївщини є одним з найпотужніших локомотивів, який тягне всю українську економіку.

Професія хлібороба в усі часи була одною із найшанованіших. І в Україні вона завжди відзначалась як на державному, так і на місцевих рівнях. У нас колись з вами була така традиція: кожного року в кожному районі обирали кращих механізаторів і нагороджували премією нашого видатного аграрія, героя України Федора Іванова. Але, на жаль, з якихось причин, в 2014 році була призупинена виплата цієї премії. І лише в цьому році завдяки ініціативі депутата обласної ради, голови постійної комісії обласної ради з питань АПК Юрія Кормишкіна, за підтримки Миколаївської облдержадміністрації ця традиція була відновлена і з цього року ця премія буде вручатись, – повідомив Бонь.

З вітальними словами до присутніх звернулась також голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко.

 – Я хочу сказати велике людське «дякую» за вашу роботу, за те, що ви протягом багатьох років зберігаєте любов до своєї професії. Ви найкращі. Я це знаю, бо у нас 60% всіх депутатів від складу – це депутати аграрії, які постійно підтримують всі сесії обласної ради. І саме депутат облради Юрій Кормишкін вніс пропозицію щодо преміювання. І вже плануються заходи на наступний рік, які будуть підтримувати аграріїв області, – анонсувала вона.

В свою чергу, голова постійної комісії АПК Юрій Кормишкін офіційно привітав кращих механізаторів з усіх районів Миколаївщини та вручив премію імені Федора Іванова — Героя України.

Хотів би приєднатись до всіх привітань, які були сказані до цього. І хочу побажати найголовніше міцного здоров’я, нашим аграріям-механізаторам отримувати достойну європейську заробітну плату, а керівникам і власникам цих підприємств можливість платити цю достойну заробітну плату. Аграрії Миколаївської області як правило сплачують в бюджети різних рівнів левову частку податків, і цей рік не виключення. Тож бажаю, що наша справа і надалі процвітала, і щоб ми кожного року збирались тут і відзначали кращих виробників за плідну працю на теренах Миколаївщини, – виступив Кормишкін.

А от голова департаменту АПР Миколаївської ОДА Олена Піскун нагадала, що цього року в Україні вже в двадцять п’яте відзначається День працівника сільського господарства на державному рівні.

–  Мені дуже приємно бачити вас всіх і цій залі. Я дуже пишаюсь тим, що я також належу до нашої родини аграрії, до родини працівників агропромислового комплексу. Ви дійсно найкращі, і праця нашого агропромислового комплексу відома в Україні і далеко за її межами також. Я щиро вдячна кожному за вашу працю. Цього року ми відзначаємо 25 річницю з того дня як День працівника сільського господарства стали відзначати на державному рівні, тому з ювілеєм вас, – наголосила Піскун.

Новости по теме

| | | |