На Миколаївщині у ФГ «Владам» знищили 600 кг столового буряку

13 ноября, 2018

На Миколаївщині фермерським господарство «Владам» було знищено партію столового буряку через невідповідність встоновленим вимогам виробництва. Про це повідомили у Держпродспоживчслужбі області.

Щодо невідповідності буряку столового встановленим вимогам виробництва ФГ «Владам» (Миколаївська обл., Вітовський р-н, с. Шевченкове) та на виконання ст. 20 Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» Головне управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області повідомили, що вся партія була вилучена з обігу.

«Головним державним інспектором прийнято рішення про тимчасове припинення обігу партії буряку столового, який не відповідає показникам безпечності (№ 43 від 05.11.2018)», – йдеться у повідомленні.

У господарстві повідомили, що партія буряку склала близько 600 кг.

«Оператором ринку прийнято рішення про знищення партії буряку столового, що не відповідає показникам безпечності. Вище зазначена партія була знищена шляхом подрібнення та вивезена на сміттєзвалище КП «Миколаївкомунтранс» для подальшого захоронення», – зазначають в Держпродспоживчслужбі.

Новости по теме

| | | |