Виноробне підприємство Херсонщини продовжує не платити податки

13 ноября, 2018

Жодної копійки податків у цьому році не сплатило до бюджету Одрадокам’янської сільради Бериславського району Херсонської області місцеве ТОВ “Камянка Глобал Вайн”. Про це на останньому засіданні колегії райдержадміністрації повідомив секретар сільради Віталій Левченко. Повідомляє «Новий день«.

«Через них ми маємо недовиконання по окремих статтях надходження до нашого бюджету. Справа в тому, що вже після затвердження нашого бюджету підприємство стало банкрутом. Відбулося це в грудні 2017 року. Відтоді там на наші телефонні дзвінки не відповідають, що з підприємством відбувається нині ми не знаємо», — повідомив Віталій Левченко.

Втім, за даними порталу YouControl, ТОВ “Камянка Глобал Вайн” не є банкрутом. Принаймні на сьогодні воно як юридична особа не перебуває в процесі припинення. Протягом останніх 12 місяців на підприємстві змінилося три керівника (останнього змінили менше двох місяців тому назад), змінювались також його засновники.

Водночас підприємство станом на 1 жовтня має податковий борг майже на 6 млн. грн. Проти нього відкрито 12 виконавчих проваджень по стягненню коштів. Також протягом останніх трьох років компанія була пов’язана з 13 різноманітними кримінальними справами.

Крім того, наприкінці минулого року Антимонопольний комітет України оштрафував ТОВ “Камянка Глобал Вайн” за факт недобросовісної конкуренції у вигляді продажу вина з української сировини під виглядом виробленого в Грузії. А незадовго до того “Камянка Глобал Вайн” була замішана в скандалі з виробництва вина під торговельною маркою “Массандра”. Припинити розлив в Одрадокам’янці несправжньої “Массандри” вдалося після втручання Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Новости по теме

| | | |