Сіль з Херсонщини – найцінніший продукт, а дівати його нікуди

9 ноября, 2018

Державний сільзавод в Геройському Голопристанського району в цьому році добув зі своїх ставків близько 3 тис тонн садної солі. Але міг би і більше, але сильно підвели осінні дощі, що знизили концентрацію соляного розчину в ставковому каскаді. Та на підприємстві не знають куди дівати навіть наявні запаси.

Сіль Геройського – найцінніший продукт, що містить природні сполуки йоду, кальцію, калію, магнію, бета-каротину. Але щоб його добути, близько 30 осіб працювали в рік. Відповідно, і собівартість товару немаленька: близько 1,5 тис грн за тонну.

При цьому інші українські підприємства, які видобувають далеко корисну кам’яну сіль з підземних шахт, викидають її на ринок по 620 грн за тонну. Як наслідок, на прилавки магазинів йде саме кам’яна сіль, яка у всіх країнах світу вважається технічною (деякі держави взагалі забороняють її продавати для їжі).

А добірну харчову сіль Геройського виробники змушені продавати собі в збиток. Найчастіше – саме в якості технічної, для виготовлення піщано-соляної суміші, якою посипають дороги в ожеледицю. І так триває з року в рік.

«Сільзавод потрапив в замкнуте коло. Щоб налагодити виробництво харчової солі, потрібно придбати технологічне обладнання для її миття, сушіння, подрібнення і фасування. Але для стабільної окупності такого виробництва потрібно наростити видобуток солі до 10 тис тонн в рік, розширивши площі і кількість садних басейнів, збільшивши чисельність трудового колективу, закупивши нову техніку», – говорить директор Геройського сільзаводу Андрій Тищенко.

Він зазначає, що у підприємства на це не має грошей. Оскільки, своїх коштів ледь вистачає, щоб виплачувати зарплату і податки.

«А уряд в інвестиційні та кредитні програми нас не включає. Дивно: чому фермери можуть розраховувати на державну підтримку від влади, а сільовари не можуть. Хоча природна сіль на столі українців так само важлива, як хліб, масло, овочі – без неї просто не прожити», – каже Тищенко.

Матеріали «Новий день«

Новости по теме

| | | | |