Підприємство Косюка цього року отримало більше 800 млн грн державних дотацій

6 ноября, 2018

Підприємство Юрія Косюка ТОВ «Вінницька птахофабрика», яке входить до складу агрохолдингу «Миронівський хлібопродукт», 1 листопада отримало 618 мільйонів гривень бюджетних дотацій. За рік ця сума склала 812 мільйонів гривень. Відповідна інформація була опублікована на веб-порталі використання публічних коштів Є-data.

За даними порталу, кошти надані ТОВ «Вінницька птахофабрика» за програмою часткового відшкодування вартості будівництва та реконструкцію тваринницьких ферм і комплексів.

У серпні ТОВ «Вінницька птахофабрика» за цією ж програмою вже отримало 187 млн гривень. В цілому це підприємство з початку року отримало 806 млн гривень.

Крім цього рішення на користь ТОВ «Вінницька птахофабрика», ще два підприємства Юрія Косюка (ВАТ «Зернопродукт МХП» та ПРАТ «Агрофорт») отримали кошти на утримання корів. Сума дотацій склала 5500000 гривень — це майже рекордна сума дотацій.

Загалом на програму компенсації вартості тваринницьких комплексів без залучення банківських кредитів виділено 1,7 мільярда гривень, з яких 806 млн гривень отримали підприємства холдингу МХП Юрія Косюка, і рік ще не закінчився.

За матеріалами: epravda.com.ua

Новости по теме

| | |