На Миколаївщині прокуратура вимагає від місцевого депутата повернути школі землі вартістю в півмільйона

5 ноября, 2018

На Миколаївщині прокуратура вимагає визнати недійсним договір про спільну діяльність з обробки 100 га пасовищ, укладений між Гур’євською школою і фермерським господарством скандального депутата Новоодеської райради від партії «Укроп» Володимира Войченко.

Так, Вознесенською місцевою прокуратурою  пред’явлено позовну заяву в інтересах Головного управління Держгеокадастру в області та навчального закладу про визнання недійсним договору про спільну діяльність з обробітку земельної ділянки державної форми власності загальною площею 100 га вартістю майже півмільйона гривень із  зобов’язанням повернути землі навчальному закладу.

«Установлено, що у 2007 році Гуріївській загальноосвітній школі Новоодеського району надано в оренду земельну ділянку для ведення підсобного господарства. У квітні 2017 року школою  укладено договір про спільний обробіток зазначеної землі з фермерським господарством. Однак, умови спірної угоди свідчать, що вона укладена з метою приховання іншого правочину — договору  суборенди землі. Крім того, внаслідок вказаних дій фактично змінено цільове призначення землі, яка стала використовуватися у комерційних цілях для товарного сільгоспвиробництва», — повідомляють в прес-службі обласної прокуратури.

За інформацією видання «Нова Одеса. Інфо», зазначена вище земельна ділянка використовується школою спільно з фермерським господарством «Войченко» в особі депутата Новоодеського райради Володимира Войченко на підставі договору про спільну діяльність, укладеного 11 квітня 2017 року. Річна орендна плата за договором становить 75 тис гривень. Термін дії договору до 11 квітня 2047 року.

Новости по теме

| | |