На Запоріжчині селяни втратили кілька десятків гектар через місцевого фермера

5 ноября, 2018

У Запорізькій області мешканці села Тимошівка намагаються повернути свої ділянки, які віддали місцевому фермеру. Натомість сам сільгоспвиробник стверджує, що термін оренди не закінчився. З’ясувалося, що договори складені на півстоліття. Документи хтось підробив, кажуть селяни, тому що дозвіл давали тільки на кілька років.

Селяни стверджують, що вони втратили майже тридцять гектарів власної землі, а угіддями тепер користується місцевий фермер.

Орендар категорично відмовив селянам в їх бажанні розірвати договір оренди. Виявилося, багато власників ділянок до сих пір не отримали своїх екземплярів договору від фермера Анатолія Пучкова.

Ті, хто отримав документ, повідомляють, що спочатку більшість домовлялися про оренду на кілька років, а в тексті прописані кілька десятків років.

Сам фермер на питання, чому односельці хочуть повернути ділянки, не відповів. А коли переконався, що камера не знімає, сказав, що справно віддає орендну плату. Однак обдуреними вважають себе майже півсотні селян, надіславш свої скарги в усі можливі інстанції.

Наразі відкрито кримінальне провадження яке кваліфікується за двома статтями кримінального кодексу України це шахрайство і підробка документів. У свою чергу фермер також подав заяву в поліцію.

За заявою орендаря відкрили кримінальне провадження за статтею завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину. А поки триватиме слідство селяни, на чиїх містах заробляє фермер, змушені купувати овочі в магазинах.

За матеріалами: Сегодня

Новости по теме

| | |