Українські виробники, які показали свою продукцію на SIAL Paris 2018, розповіли, що їх вразило

2 ноября, 2018

Виробники Херсонської та Миколаївської областей, які брали участь у виставці продукції харчової промисловості SIAL Paris 2018, поділилися досвідом та розповіли про результати та особливості участі у виставці.

SIAL Paris 2018 є дуже престижним заходом для виробників, особливо для переробників агропромислової продукції. Як відомо участь у таких заходах є досить дорогим задоволенням, проте для наших виробників це стало можливим завдяки підтримки шведського проекту ІТС «Сприяння виходу малих і середніх підприємств плодоовочевого сектору на зовнішні ринки й включення їх у ланцюжки доданої вартості».

«Участь у цій та подібних міжнародних виставках – це чудовий інструмент для наших виробників, щоб презентувати себе та просунути нашу продукцію на міжнародному ринку. Велика подяка проекту ІТС за допомогу нашим виробникам щодо участі у цьому заході», – зазначила Магарита Степанова, заступник директора Департамента агропромислового розвитку ХОДА.

Один із учасників виставки Юрій Біліченко – директор ТОВ «Роздольне», що спеціалізується на шоковій заморозці плодоовочевих, розповів про власний досвід підготовки та участі у подібних виставках, на що варто акцентувати увагу та яких результатів вдається досягти завдяки подібним заходам.

Про свої враження та результати участі у виставці розповіла і Оксана Баденко – керівник ТОВ Плодоовочевий комбінат «Херсон» – виробника консервації під маркою «Бон Херсон».

«Участь у таких виставках дуже піднімає престиж і ступінь довіри до підприємства, і ми дуже вдячні проекту ІТС за можливість для підприємств середньої ланки взяти участь у виставці», – каже Баденко.

Загалом учасниками зустрічі було обговорено глобальні тенденції на міжнародному ринку та можливості і сегменти, які можуть відкритися найближчим часом для українського виробника.

Новости по теме

| | |