Керівництво «Нібулону» запевнило, що санкції від РФ їм не страшні

2 ноября, 2018

У компанії «Нібулон» заявили, що введені Росією санкції проти них і генерального директора Олексія Вадатурського не вплинуть на їх діяльність. Про це йдеться в офіційному зверненні на сайті компанії.

«Офіційно повідомляємо, що ні Олексій Опанасович Вадатурський, ні ТОВ СП «НІБУЛОН» не мають на території Російської Федерації будь-яких рахунків, майна чи підприємств. Не ведемо ми і ніяких торговельних відносин з російськими та іншими компаніями пострадянських країн, починаючи з середини 90-х років», – йдеться у повідомленні.

У «Нібулон» також заявили, що з 2013 року вони припинили придбання товарів і обладнання, які були виготовлені на території Росії або її підприємствами. Таким чином, жодних економічних наслідків для компанії та генерального директора від введення цих санкцій немає.

«Такі дії з боку Росії досить очікувані. Це помста за патріотичну позицію Героя України, генерального директора Олексія Опанасовича та компанії «НІБУЛОН» стосовно військової агресії на території України та анексії Кримського півострова, яку публічно висловлювали.  Помста за розбудову української економіки, за масштабну інвестиційну діяльність, за незалежну Україну, за європейський вектор розвитку нашої держави», – повідомляють у компанії.

Нагадаємо, «НІБУЛОН» і морпорт «Ніка-Тера» потрапили до переліку компаній, які Росія включила до свого санкційного списку

Новости по теме

| | |