Браконьєри продовжують незаконно рибалити – виявлено шкоди на 11 тисяч грн

1 ноября, 2018

Вчора, 31 жовтня, інспектори відділу охорони водних біоресурсів Миколаївського рибоохоронної патруля на Софіївському водосховищі біля села Софіївка Новобузького району виявили грубе порушення правил рибальства зі збитками на суму 11 тисяч 441 гривень. Про це повідомляється на сторінці Миколаївського рибоохоронного патруля в Facebook.

Так, житель Кривого Рогу за допомогою «павука» і двох місіновіх мереж вбрід незаконно здійснював видобуток водних біоресурсів. Результатом «риболовлі» стали 93 особи тарані, 15 особин ляща, одна щука і 38 окунів загальною вагою 8,3 кілограмів.

Напередодні, 30 жовтня, на водоймі місті Висунь в Казанківському районі спільно з активістами був затриманий громадянин, який за допомогою 4 місіновіх мереж і саморобної веслового човна завдав збитків на суму 2 тисячі 295 гривень. Даним громадянином було видобуто 27 особин молодий тарані, розміром 5-10 сантиметрів, загальною вагою 1,2 кілограма.

Відносно правопорушників складено протоколи про адміністративне правопорушення за ознаками частини 4 статті 85 КпАП, які будуть направлені до суду за місцем вчинення правопорушення для розгляду і прийняття рішення. Незаконні знаряддя лову та рибу вилучено до прийняття судового рішення.

Новости по теме

| | | |