У Держпродспоживслужбі посилили вимоги до транспортування тварин після масової загибелі овець у морпорту

1 ноября, 2018

Державна служба України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів посилила вимоги до перевезення тварин. Про це свідчить наказ Держпродспоживслужби «Про випадки недотримання правил транспортування тварин» № 887 від 31.10.2018.

Відтепер ветеринарні документи на живих тварин видаватимуться лише після перевірки транспортних засобів та умов транспортування. У випадку, якщо транспорт або умови перевезення не відповідатимуть Правилам транспортування тварин, зокрема, в частині дотримання вимог мінімальної площі на одну тварину, то ветеринарні документи видаватимуться.

Відповідальними за виконання цього наказу визначені начальники територіальних органів Держпродспоживслужби і регіональних служб державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті або особи, які виконують їхні обов’язки.

Окрім цього, наказ зобов’язує забезпечувати відеофіксацію під час завантаження тварин для документування процесів, у тому числі на предмет відповідності вимогам законодавства щодо ідентифікації тварин.

 

Новости по теме

| |