На базі СНАУ з’явилася лабораторія екологічного землеробства, яка також розрахована на Миколаївську аграрку

31 октября, 2018

На базі Сумського Національного аграрного університету (СНАУ) відкрили лабораторію екологічного землеробства та природокористування. Відтепер тут можна буде перевірити якість зерна, овочів та фруктів. Про це повідомляє UA: Суми.

Це один із восьми центрів колективного користування наукового обладнання створених в Україні. Ця лабораторія розрахована на чотири аграрні університети: Сумський, Харківський, Миколаївський та Київський.

«Бюджет на сьогодні цієї лабораторії складає близько 10 мільйонів гривень. 3,5 мільйони – це цільове фінансування Міністерства освіти і науки, решта це внесок СНАУ. Цей центр створено, він буде розширюватися, до його складу будуть входити інші лабораторії. На сьогодні ми знаходимося в стадії тендерних закупівель. Ми закуповуватимемо газовий хроматограф, ми закуповувати будемо аналізатори зерна і так далі. Лабораторія буде розширюватися й далі», – розказує  проректор із наукової роботи СНАУ Юрій Данько.

Центр поділяється на два підрозділи – екологічний та фізичний. Наразі лабораторія займає дві кімнати. У першій пристрої та прилади для біологічно-екологічного напрямку.

«Всі базові речі, які потрібні для проведення агроекологічних досліджень вони безумовно вже є, і це є потужною основою для розгортання різнопланових і поглиблення різнопланових наукових досліджень, хоча безумовно є потреба і в іншому обладнанні, можливо в більш такому потужному», – розповіла доктор біологічних наук Вікторія Скляр.

Друга кімната вміщує до 10 великих пристроїв, які під’єднані до комп’ютерної техніки. На них можуть робити як експрес-аналіз так і детальніші дослідження.

«Ми проводимо швидкий аналіз в даному випадку залишків атмосфери в камері, тобто там створено дуже низький тиск, але гази, які залишаються і ми якраз визначаємо хімічний склад того, що там залишилося. Тобто бачимо, що там залишилося вода наприклад залишилася, азот і невелика кількість гелію, оскільки він погано відкачується системою насосів», – говорить старший викладач кафедри енергетики в АПК Володимир Кравченко.

«На екрані ви бачите результати дослідження якраз харчового, можна сказати, продукту – висушеної моркви. Ви бачите структуру цього зразка та одночасно з цим можна подивитися, як хімічні елементи присутні в цьому зразку. Таким чином ми можемо контролювати на скільки екологічно чистий зразок, чи не містить там якісь не потрібні нам елементи важких металів», – зазначає завідувачка кафедри охорони праці та фізики Світлана Хурсенко.

Новости по теме

| | | |