«РОСТОК-ХОЛДИНГ» відновив збирання врожаю

31 октября, 2018

Після 3 тижнів блокади господарства групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ» відновили збирання пізніх культур. Станом на поточний момент на полях групи в Сумській та Чернігівській областях залишалися незібраними 15 тис. га кукурудзи. Наразі господарства роблять все можливе, аби зібрати врожай у стислі строки, адже погода щодня погіршується. Про це повідомили у прес-службі компанії.

«Втрат, на жаль, уникнути не вдалося — втратили частину врожаю сої і соняшнику. Втратили час і на збирання кукурудзи, як результат отримуємо врожайність нижче запланованої. Однак наразі працівники групи і вдень і вночі працюють, аби зібрати вирощене», — коментує Генеральний директор групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ» Валерій Ласьков.

Ситуація в компанії залишається напруженою, адже досі відвантаження зерна з елеваторів заблоковано. Наприкінці минулого тижня вдалося отримати дозвіл на зберігання зерна в поліетиленових рукавах.

«Становище на елеваторах досить непросте. Всі три комплекси групи заповнені вщент. На нерухоме майно накладено арешт», — зазначає Ласьков.

Попри складнощі компанія намагається виконувати свої зобов’язання та сподівається відновити діяльність в повному обсязі після вирішення справ у судовій площині. Юристи та адвокати компанії сподіваються, що найближчим часом вдасться отримати оперативне і справедливе рішення суду.

Нагадаємо, що останні два місяці  в компаніїї неодноразово повідомляли про рейдерські дії. У зв’зку з цим, проти ГК «РОСТОК-ХОЛДИНГ» відкрито кримінальне провадження, але жодному з підприємств не було повідомлено про його відкриття або вчиненні слідчих дій. Зате, в межах зазначеного виробництва, застосовані заходи до підприємств «РОСТОК-ХОЛДИНГ» у формі арешту активів, заборони на збір врожаю і його продажу.

Новости по теме

|