З початку року аграрії отримали майже 350 тисяч грн компенсації за придбання вітчизняної сільгосптехніки

31 октября, 2018

У період з січня по жовтень 2018 року українським сільгосптоваровиробникам направлено 347,2 млн грн компенсації за закуплену техніку та обладнання українського виробництва. Про це зазначив заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Віктор Шеремета під час відкриття 12-ї міжнародної виставки сільськогосподарської техніки та обладнання ІнтерАгро-2018.

«Тисячі сільгоспвиробників вже встигли скористатися урядовими програмами підтримки, оновити виробниче устаткування, покращити якість виробленої продукції та отримати вищі доходи. Сьогоднішня виставка дає аграріям додаткову нагоду ознайомитися із новими розробками сільськогосподарської техніки від провідних українських та іноземних виробників», – наголосив Шеремета.

Він додав, що проведення таких масштабних виставок дає аграріям унікальну можливість встановлювати ділові контакти, коопераційні зв’язки, вивчати кон’юнктуру ринку, а також знаходити потенційних споживачів для своєї продукції. Крім того, такі заходи дозволяють показати інвестиційну привабливість агропромислового комплексу України та активізувати діалог між владою та бізнесом.

Новости по теме

| | |