Фонд держмайна створює перешкоди новому партнерові Одеського припортового заводу

31 октября, 2018

Компанія ETFX UK Group з Оману здобула перемогу в конкурсі на використання потужностей Одеського припортового заводу на давальницьких умовах. Про це написав перший заступник директора ОПЗ Микола Щуріков на своїй сторінці в Facebok.

Нагадаємо, що Одеський припортовий завод призупинив роботу в квітні поточного року через відсутність поставок газу. 12 червня ОПЗ підписала договір з  ТОВ«Ліберті Газ», для якої завод мав виробляти аміак і карбамід, вже перерахувало аванс за роботи. У з’язку з тим, що компанія не виконала у повному обсязі своїх обо’язків, ОПЗ оголосила прискорений відбір компаній.

«Станом на 21.09.2018 р. на адресу АТ «ОПЗ» надійшли пропозиції від компаній, зацікавлених у взаємній співпраці у сфері переробки давальницького природного газу на виробничих потужностях заводу, а саме: International V.T.I. Group Holding B.V. (США), ETFX UK GROUP LLC (Оман), ТОВ «БОРОС»», – повідомляє Щуріков.

Він зазачив, що з усіх представлених компаній тільки ETFX UK GROUP LLC надала повний пакет документів. ETFX UK Group та запропонувала ОПЗ оплачувати його роботу з розрахунку $34 за т виробленого аміаку і $46,5 за т виробленого карбаміду.

Проте, представники компанії з Оману заявили Економічній правді, що їм створюють штучні перешкоди у Фонді держмайна.

«ФДМ створює штучні перешкоди для підписання контракту з нами на поставку газу для ОПЗ. Наприклад, вони попросили свіжу виписку з реєстру Оману про те що ми в нього включені. Ми підготували цю виписку і днями вона буде передана Фонду, але нам вже надходять сигнали, що це була не єдина прискіпливість, — повідомив представник ETFX UK Group», – йдеться у повідомленні.

За його словами, ETFX не розуміє упередженого ставлення до себе, з огляду на те, що на конкурсі при визначенні партнера ОПЗ вона стала єдиною компанією, яка надала повний пакет документів, включаючи фінансові гарантії The Royal Bank of Scotland перед ОПЗ на суму $60 млн.

Новости по теме

| | |