Є вірогідність, що голова Держпродспоживслужби подасть у відставку через ситуацію з вівцями

30 октября, 2018

Під час зустрічі активістів-зоозахисників з головою Держпродспоживслужби Володимиром Лапою, останній пообіцяв, що піде у відставку, якщо виявиться, що така трагедія відбувається не вперше. Про це повідомила Ірина Сушко на своїй сторінці у Facebook.

«Лапа говорив, що йому особисто соромно за ситуацію, але за його словами служба не отримала з держбюджету кошти на облаштування карантинних майданчиків! Пообіцяв оприлюднити звернення до комітетів ВР щодо цього питання. Просить допомоги та підтримки у волонтерів та коштів з міжнародної допомоги», – йдеться у повідомленні.

Наразі відомство проводить власне розслідування.

«З цією метою створена робоча група, яка впродовж двох тижнів повинна забезпечити проведення перевірки дотримання вимог чинного законодавства України при проведенні карантинування та оформлення документів на поголів’я овець, призначеного для експорту до Турецької Республіки, державними органами та установами, що входять до сфери управління Держпродспоживслужби», — ідеться в повідомленні Держпродспоживслужби.

Відповідний наказ № 881 Голова Держпродспоживслужби підписав 29 жовтня 2018 року.

Як повідомив Володимир Лапа під час зустрічі із зоозахисниками, також буде проведена перевірка вантажів, адже власниця тварин помістила їх у фуру, де було замало місця для такої кількості овець.

Нагадаємо, долю овець, які були повернуті з Туреччини до України, вирішать після обстеження.

Новости по теме

| |