Є досить безпечні консерванти для ковбасних виробів, щоб збільшити їх терміни реалізації, – експерт

31 октября, 2018

Для збільшення термінів реалізації ковбасної продукції багато хто з виробників застосовує значну кількість консервантів. Але, згідно досліджень науковців, деякі консерванти достатньо безпечні за своїми властивостями.

Про це в рамках конференції в Миколаївському національному аграрному університеті «Сучасні аспекти технологій виробництва і переробки продукції тваринництва» розповів кандидат сільськогосподарських наук, доцент Олександр Сорочинський.

Ми вивчили використання консерванту лактат натрія у кількості 3% для маси основної сировини і це не погіршило як органолептичних, і перш за все, смакових якостей, так і позитивно вплинула на мікробіологічні показники ковбаси. Середній рівень оцінки 4,6 бали, – повідомляє Сорочинський.

Не дивлячись на те, що на сьогоднішній день нормативними документами дозволяється реалізація продукції варених ковбас навіть до 1 місяця, за його словами, таку ковбасу можна реалізувати безпечно до 15 діб.

В термін 15 діб за використання лактату натрія ми витримуємо мінімальні вимоги і кількість мікроорганізмів не перевищила норму, – підсумовує експерт.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що на Миколаївщині за чотири місяці 2018 року м’ясний кошик виріс на 5,5%, а середня зарплата знизилась на 12%

Новости по теме

| | | |