На Миколаївщині начальник ветеринарної медицини вимагав від фермера хабар, за що затриманий правоохоронцями

29 октября, 2018

У понеділок, 29 жовтня, слідчими Слідчого управління ГУНП в Миколаївській області під час отримання частини хабара у 8 тисяч гривень був затриманий начальник Кривоозерської районної державної лікарні ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області.

Чоловік вимагав від місцевого фермера хабар за видачу підробного ветеринарного свідоцтва про проходження тваринами огляду на відсутність хвороб перед забоєм. Після забою м’ясо тварин мало продаватися на продовольчих ринках громадянам.

Враховуючи, що на Кривоозерщині були відомі випадки захворювання свиней на «африканську чуму», без відповідної експертизи життя та здоров’я миколаївців могло опинитися під загрозою.

Виявилось, що такою підробкою довідок без проведення експертизи начальник лікарні ветеринарної медицини займався у змові із своїми підлеглими не вперше. За довідку на одну свиню ветеринар хотів отримати від фермера 200 гривень, тож всього сума хабара мала становити 10 600 гривень.

Слідчими розслідується кримінальне провадження за ознаками ч. 3 ст. 368 «Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою», що карається позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна. Чоловік затриманий у порядку ст. 208 КПК України.

Новости по теме

| | |