«Квіткова кулінарія», насіння та спагеті: чи є шанси у аграріїв півдня стати лідером на «гарбузовому» ринку

29 октября, 2018

Таке свято як Хеллоуїн набуває в Україні с кожним роком все більшу популярність. А все завдяки яскравим традиціям та карнавальним дійствам. Комусь це свято подобається, а хтось категорично його не приймає, але є одне, що робить Хеллоуїн близьким і для нашої країни. Здогадалися що це? Так, це головний атрибут цього свята – гарбуз!

З гарбузом в Україні пов’язано дуже багато традицій і звичаїв. Його і варять, і смажать, і в’ялять, і печуть, варять варення і супи — він дуже корисний і смачний. Гарбуз асоціюється зі здоров’ям, достатком, красою та гармонією, а також з невдахою нареченим. Коли наречена не давала своєї згоди на сватання, то вона повертала хліб і рушник, а також могла дати хлопцеві гарбуза. В народі навіть є такий вираз «зловити гарбуза». А яка перспектива вирощування цієї культури на півдні України?

Вперше гарбуз почали вирощувати індіанці Мексики та Техасу. За різними даними відбувалося це десь приблизно 5000 років тому. До Європи насіння гарбуза завезли після відкриття Колумбом Америки, в середині XVI століття. Спочатку гарбуз поширився в південних країнах континенту, а потім потрапив і до України. Зараз за посівними площами  ця культура займає п’яте місце у світі й відноситься до сільськогосподарських культур з великим експортним потенціалом.

До основних видів гарбуза, що культивуються в Україні відносяться такі види, як твердошкірий (Сucurbita pepo L.), великоплідний (Cucurbita maxima Duch.) та  мускатний (Cucurbita moschata Duch. Ex Poir.). Твердошкірий гарбуз здатний рости та плодоносити на всій території України, а ось великоплідний та мускатний – переважно в південному регіоні. І хоча гарбуз є посухостійкою рослиною, однак серед баштанних він найбільше  потребує вологи. Гарбуз витрачає багато води в усі фази росту при сприятливій погоді, особливо в фази масового цвітіння та утворення плодів. Необхідно проводити помірні поливи. Але херсонські фахівці удосконалили спосіб вирощування гарбуза мускатного без зрошення, що забезпечило отримання екологічно–безпечної продукції на рівні до 20,9 т/га в екстремальних погодних умовах півдня України.

В наш час особливо зріс попит на насіння гарбуза та гарбузову олію. У зв’язку з цим вчені багатьох країн працюють над виведенням нових насіннєвих сортів та гібридів. Найбільш цікавими у цьому напрямку є голонасінні гарбузи. Австрійські фахівці отримали гібрид штирійського гарбуза (Сucurbita pepo styriaca), який має підвищену врожайність. Такі гарбузи ростуть по кілька на одному стеблі. Головна ж цінність штирійських гарбузів у непокритому лушпинням насінні. Воно є дуже дороге та корисне.

Гарбузова олія з такого насіння виробляється в Австрії вже багато років, а попит на нього не знижується, навпаки цінна олія отримала широке визнання в усьому світі. Площі, на яких можна вирощувати гарбузи в Австрії дуже обмежені – поля невеликі, в країні кожен рік засівається 15 тисяч га для одержання гарбузового насіння. Щоб підтримувати свій статус батьківщини і найбільшого виробника «чорного золота» (гарбузова олія має майже чорний колір та високу ціну на світовому ринку) та щоб завантажувати наявні виробничі потужності й задовольняти зростаючий попит, доводиться закуповувати сировину за кордоном, причому в останні роки її постійно не вистачає.

Тому у фермерів півдня України є реальні шанси вийти на європейський ринок з насінням гарбуза та заробити непогані гроші. Посівних площ в нашому регіоні для цього достатньо, а рентабельність вирощування гарбуза не зрівняється з жодною сільськогосподарською культурою і може складати, за висновками фахівців, біля 100-150% залежно від сорту та ґрунтово–кліматичних умов. На насіння можна використовувати всі три види гарбуза: мускатний, твердошкірий та великоплідний. Різниця між видами полягає у складі жирних кислот. Наприклад, в олії з насіння мускатного та великоплідного гарбузів концентрація лінолевої кислоти вища (саме лінолева кислота є найбільш цінною). Проте мускатні сорти мають малий вихід насіння, тому для виготовлення олії зазвичай не використовуються. Для олії більш придатні сорти твердошкірого гарбуза, насіння якого містить підвищену кількість олеїнової кислоти, бо вона більш стійка до окислення. Така олія буде довго зберігатися. З голонасінних сортів можна рекомендувати для вирощення сорт Південний та Гамлет, перероблювання на олію такого насіння буде нижчим за собівартістю. За рекомендацією науковців, підвищити вихід насіння можна агротехнічними методами, до яких відноситься загущеність посівів та зрошення. Загущення посівів гарбуза з площею живлення 2 кв. м є оптимальним. Хоч є зменшення урожаю плодів, проте вміст насіння більший.

Окрім отримання насіння та олії, є й цікаві сорти гарбуза, які користуються шаленою популярністю у ресторанному бізнесі та у фахівців з «високої кухні» у всьому світі. Одним з таких є гарбуз сорту Спагеті. При приготуванні м’якуш цього гарбуза розпадається на волокна, що нагадують справжні спагеті, звідси він й отримав свою назву. Рецепти пасти з такого сорту входять до здобутків всесвітньо відомих шеф-кухарів, які підтверджують, що  свіжий м’якуш гарбуза  має ванільний аромат. До того ж, рекомендують цей сорт використовувати для виготовлення смачного варення. Якщо його сильно розварити, то отримаєте хрусткі прозорі спагеті. Якщо варення не розварювати, то виходять хрусткі, як ананас шматочки. Ароматизувати таке варення можна чим завгодно, і цитрусовими, і ваніллю, і корицею. Та й насіння цього сорту гарбуза дуже смачне. Ще одним малознайомим сортом є Патімарон. При дозріванні його плоди набувають яскраве червоно-оранжеве забарвлення, а багатий каротином м’якуш – оранжево-червоне. Смак плодів цього сорту помірно солодкий, без специфічного гарбузового аромату, що особливо цінно для тих, кому гарбуз не подобається. Зберігаються плоди патімарону дуже довго. До того ж, з успіхом використовуються у ландшафтному дизайні. Його ліана, усипана спочатку великими яскравими квітками, а потім численними ошатними плодами, може служити чудовою прикрасою для шпалер, арок, огорож.

Ще однією особливістю гарбуза є те, що він має їстівні квіти. «Квіткова кулінарія» особливо цінна для вегетаріанців, через те, що кожна рослина включає велику кількість потрібних організму речовин. Квітки гарбуза ідеальні для фарширування, мають слабкий аромат. Перед використанням з квіток потрібно видалити тичинки. Користь гарбузових квітів відома з давніх часів. Їх використовують для лікування гіпотонії, холециститі, подагрі, неврозах та для зниження ризику розвитку серцево–судинних захворювань. У квітках гарбуза у великій кількості міститься безліч корисних мікроелементів та вітамінів.

У 2018 році аграрії України збільшили посівні площі під гарбуз майже удвічі. Окрім Австрії покупцями цієї культури є Франція, Іспанія, Італія, Туреччина, Греція тощо. Найближчими конкурентами півдня України на цьому ринку є Молдова та Румунія, але якщо з розумом підійти до вирощування цієї рослини, у фермерів півдня України є всі шанси зайняти лідируючи позиції на «гарбузовому» ринку.

Текст: Євгенія Ткачова

Новости по теме

| | |