АЧС: на Херсонщині в деяких районах зняли карантин, але залишили обмеження

26 октября, 2018

На засіданні ДНПК (Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії) при Скадовській РДА комісія вирішила зняти карантин по африканській чумі свиней на території с.Приморське та с.Тарасівка з 25 жовтня. Про це повідомляє прес-служба  Держпродспоживслужби в Херсонській області.

25 жовтня на засіданні Державна надзвичайна комісія вирішила:

  • зняти карантин по африканській чумі свиней на території с.Приморське та с.Тарасівка з 25.10.2018 року;
  • дозволити розведення, вирощування, утримання, забій та реалізацію свиней та продукції свинарства в особистих селянських господарства с.Приморського та с.Тарасівка тільки через 6 місяців після зняття карантину за умови дотримання необхідних ветеринарно-санітарних вимог.

Засіданням ДНПК прийнято рішення щодо СТФ ДП ДГ Інститут рису НААНУ, зокрема,  привести територію худобомогильника ДП ДГ Інститут рису НААНУ у відповідність до Правил облаштування і утримання діючих (існуючих) худобомогильників та біотермічних ям для захоронення трупів тварин у населених пунктах України та провести повну консервацію свиноферми.

У 2018 році на території Скадовського району сталося три випадки африканської чуми свиней (АЧС): в с.Приморське, Приморської сільської ради, в с.Тарасівка, Тарасівської сільської ради та на свинотоварній фермі (СТФ) ДП ДГ Інститут рису НААНУ, с.Антонівка, Антонівської сільської ради.

Рішеннями Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії (ДНПК) при Скадовській РДА було накладено карантин по африканській чумі свиней на с.Приморське, с.Тарасівку та на СТФ ДП ДГ Інститут рису НААНУ в с.Антонівка. Також, рішеннями ДНПК були затверджені відповідні Плани заходів щодо профілактики, недопущення поширення та ліквідації АЧС в с.Приморське, с.Тарасівка та на СТФ ДП ДГ Інститут рису НААНУ.

Новости по теме

| | | |