Дельта Вілмар вкладе $32 млн в збільшення потужностей з переробки масла в порту «Южний»

26 октября, 2018

ТОВ «Дельта Вілмар СНД» в першому кварталі 2019 року запустить нові потужності на діючому заводі з переробки рослинних масел і виробництва спецжирів в в порту «Южний». Про це йдеться в повідомленні прес-служби компанії.

«Вартість проекту — $ 32 млн. Проект по збільшенню потужності діючого заводу по переробці масел і виробництва спецжирів передбачає будівництво цеху рафінації потужністю 400 тонн на добу, гідрогенізації — 200 тонн на добу, модернізацію цеху пакетування і складу пакетованій продукції — 5 тис тонн одноразового зберігання», — йдеться в повідомленні.

У компанії відзначили, що зараз потужності з рафінації становлять 2,1 тис тонн на добу, по гідрогенізації — 200 тонн на добу, з пакетування — 700 тонн на добу. Потужності складу пакетування на сьогоднішній день складають 10 тис тонн.

«У планах до 2020 року реалізувати ще три проекти. Йдеться про будівництво причалу з перевалки харчових масел і сипучих продуктів (шрот) потужністю до 3 млн тонн на рік, терміналу для накопичення шроту потужністю 40 тис тонн одноразового зберігання і заводу з переробки сої 2 тис тонн на добу», — відзначили в компанії.

Вартість реалізації трьох проектів оцінюється в $150 млн. Усього група інвестувала в три заводи в Україні близько $270 млн.

Новости по теме

| | |