На Миколаївщині протягом 2017 року незаконно виловлювали червонокнижні біоресурси

23 октября, 2018

За незаконне зайняття рибним або іншим водним добувним промислом 62-річному жителю міста Херсона, який здійснював підприємницьку діяльність на території Очаківського району повідомили про підозру. Про це повідомляють у  прес-службі Прокуратури Миколаївської області.

Йдеться про те, що під час досудового розслідування встановлено, що група громадян упродовж 2017 року, під прикриттям начебто законної підприємницької діяльності, здійснювала незаконне видобування заборонених для вилову водних живих біоресурсів, у тому числі занесених до Червоної книги України, спричинивши при цьому шкоду рибним запасам України в розмірі понад 800 тисяч грн.

Зокрема, під час санкціонованих обшуків правоохоронцями вилучено заборонені знаряддя і засоби лову та незаконно добуті водні ресурси, серед яких 9 особин севрюги звичайної, 9 особин катрана, 27 особин калкана чорноморського, 497 особин камбали-глоси, 67 штук крабів виду «трав’яний», а також 100 штук крабів виду «кам’яний», які занесені до Червоної книги України.

Найближчим часом іншим фігурантам справи також буде повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення за ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 249 КК України.

Новости по теме

| | |